WebSites - internetové aplikace, prezentace


Ukázky naší práce:

Ovocné sady Bříství

Prezentace ovocných sadů Bříství, pěstitele jablek, hrušek a jahod. Prezentace obsahuje přehled pěstěných odrůd, prodejní formáty, galerii obrázků plodů. Dále užitečné recepty.Přehled aktuálních zásob. V admnistraci probíhá správa odrůd, produktů, fotogalerií a receptů. Součástí prezentace jsou i microsite Galerie Špejchar a historie rodu Žertů.

PHP, Javascript, XML, mySQL


HotCars.cz

Inzertní server specializovaný pro prodej vozidel. Mohou zde inzerovat soukromé osoby, ale také autoprodejci, kteří mohou využít hromadný import dat a jejich automatickou aktualizaci. Počet stávajících inzerátů se pohybuje okolo 40 tisíc. Dále je zde i katalog autoservisů, kde se mohou registrovat jak autorizované servisy, tak i malé dílny. Součástí portálu jsou také auto moto videa a užitečné fórum.

PHP, Javascript (AJAX), XML, mySQL, PHP BB, WordPress


Prezentace Netcommerce

Prezentace společnosti provozující brandové e-shopy jako např. Nokia, Sonyericsson, Nikon, atd. Prezentace je pouze statická, tedy bez administrátorského rozhranní.HTML, CSS, Javascript


Aktivace O2

Aktivační portál partnera O2. Uživatel si zde může vybrat vhodný tarif a provést celý proces aktivace. Součástí průvodce aktivací je i výber z aktuální nabídky dotovaných přístrojů. Informace o objednávce má uživatel neustále v plovoucím pravém panelu.
Tento portál je propojen i s e-shopem zákazníka.

PHP, Javascript, XML, mySQL, MSSQL


Greenlines

Prezentace společnosti Greenlines, provozující několik farem s větrnými elektrárnami. Jsou zde informace o jednotlivých farmách od jejich realizací, přes technické parametry až po jejich užitnou hodnotu.PHP, Javascript, XML, mySQL


e-shop Nokia, Sonyericsson, Nikon, Canon, Zajímavé ceny

Změna designu e-shopu podle brandového grafického manuálu. S tím spojená analýza rozmístění prvků a uživatelské přívětivosti. Dále optimalizace pro vyhledávače k lepší relevantnosti výsledků vyhledávačů. Implementace webové fotosběrny.


Design, SEO


Diagnostiq

Návrh designu pro měřící aplikaci datové propustnosti sítí a kvality.

Design


Sodexho

Návrh nového grafického designu podle nového grafického manuálu společnosti.

Design


WebSite fotografa

Tento WebSite tvoří tři části. Prezentace, administrátorské rozhraní a partnerské rozhraní.
V administrátorském rozhraní může uživatel editovat obsah prezentace, připravovat galerie k prodeji pro partnery, spravovat objednávky, partnery, atd. Partnerské rozhraní je určeno pro partnery, kteří si pomocí této aplikace objednávají konkrétní autorská práva k danné galerii fotografií.

ASP, Javascript, XML, mySQL


Prodejní portál velkoobchodu řezivem

Website tvoří dvě části. Prezentace a obchod a administrátorské rozhraní.
V obchodu je zákazníkovi zboží nabídnuto ke koupi dle dvou kritérií - podle jednotek či kusů. V administrátorském rozhraní může provozovatel editovat obsah prezentace, připravovat a upravovat ceníky produktů a jejich uvedení do prodejního portfólia. Běžné úkony, jako rozšíření nabídky, změnu cen, či novou akci na zboží tudíž provozovatel zvládne sám a to bez jakékoliv znalosti programování na webu.

ASP, Javascript, mySQL


Prezentace modelingove agentury

Prezentační web modelingové agentury, rozdělený na dvě části. Prezentační část s registračním dotazníkem a administrátorské rozhraní. Důležitou součástí webu je databáze a prezentace profilů modelů, proto byl kladen důraz na podrobný a přesný registrační dotazník a přehledné administrátorské rozhraní webu.

ASP, Javascript, mySQL